Kunst. Privat barneskole i Oslo. Demokratisk barneskole i Oslo. Skole for nysgjerrighet, lærelyst og livsglede.

FAU-representanter


Skoleåret 2020/2021

Rød gruppes FAU-representanter er

Silje Ander, mor til Birk Johan – siljeander@gmail.com

Silje Viste Grønli, mor til Olivia – silje@novavista.no

Trine Røed, mor til Nathalie (vara) – trinemarieroed@hotmail.com

Georg Klammt, far til Nikolai (vara) – georg.klammt@gmail.com

 

Gult Godteris FAU-representanter er

Sara Cools, mor til Ellef – saracyri@gmail.com

Per Martin Ekeheien, far til Frøya (vara) – ekeheien@live.com

 

Gul Delfins FAU-representanter er

Ronni Stene-Strøm, far til Frede – ronni.stenestrom@gmail.com 

 

Oppdatering kommer etter høstferien.

Skoleåret 2019/20

Send e-post til alle i FAU på denne adressen: fau@nionett.no

  Rød:

Georg Klammt (Nikolai)

georg.klammt@gmail.com

 vara 1: Mona Stegane (Liv)

mona.stegane@staples-solutions.com

vara 2 : Romy Ortiz (Inti)

romy.ortiz@gmail.com

  Gul:

Silje Viste Grønli (Olivia G)

silje@gcconsult.no

Eva Westlund Falk (Olivia F)

evajohanne@gmail.com

  vara

Ronni Stene-Strøm (Frede)

ronni.stenestrom@gmail.com

  Blå:

Kathleen Alana Morley (Odin M)

kathlem@online.no

Mona Gammeli (Odin G)

mona@gammelli.no

  Ungdomstrinn:

Charlotte Valstad Nielsen (Lars)

charlotte@template.no

Kåre Ivar Gauksrud (Jonas G)

kare.ivar.gauksrud@gmail.com

  vara 1: Karianne Huntorp Hammer (Mikkel H)

kariannehammer@yahoo.no

vara 2: Jon Kolbeinsen (Mikkel K)

Jon@kolbeinsen.com