FAU-representanter


Skoleåret 2022/2023

Gul Galakses FAU-representanter er

Kirsti Wetterhus, mor til Bo – kirsti.wetterhus@gmail.com

Hannah Eline Ander, mor til Pil – hannaheline@gmail.com

 

Gul Banans FAU-representanter er

Torulf Gjedrem, far til Falk – torulfgjedrem@gmail.com

Line Bulling, mor til Jenny – gaarder.line@gmail.com

 

Rød er SUS’ FAU-representanter er

Julia H., mor til Anton – julianorge@gmail.com

Liv-Hege Halvorsen, mor til Leander – livhegehalvorsen@gmail.com (vara)

 

Rød Kawaiis FAU-representanter er

Hanna Hilt, mor til Emilia – hannahilt@gmail.com

Vivian Bousoula, mor til Rafalela – vivian.bousoula@gmail.com (vara)

 

Blås FAU-representanter er

Heidi Andresen ( mor til Alexander) – ha0971@gmail.com

Håvard Jostein Haugen (far til Luca) – haavardhaugen@online.no (vara)

 

Ungdomstrinnets FAU-representanter er

Silje Ander, mor til Birk Johan – siljeander@gmail.com

Ronni Stene-Strøm, far til Snorre – ronni@stenestrom.com (vara)

Linnea Wiig, mor til Birk Ole – linneaholte@gmail.com