Ansatte


Oversikt over ansatte ved Nyskolen i Oslo

Funksjon Navn E-post
Daglig leder skole og SFO Sunniva Sandanger sunniva.sandanger@nionett.no
Faglærer barnetrinn, teamleder barnetrinn Jonina Arnorsdottir jonina.arnorsdottir@nionett.no
Faglærer blå gruppe og ungdomstrinn Laila Lerum Thunes laila.thunes@nionett.no
Faglærer ungdomstrinn, kontaktlærer, teamleder Ingeborg Riis ingeborg.riis@nionett.no
IKT- og økonomiansvarlig Bjarke Sahl Bjarke.sahl@nionett.no
Inspektør, faglærer, saksmøte- og elevrådsansvarlig Joachim Præsthus Joachim.Praesthus@nionett.no
Kokk med pedagogisk opplæringsansvar, faglærer mat og helse Berta Robles berta.robles@nionett.no
Kontaktlærer blå gruppe, faglærer rød gruppe og ungdomstrinn Audun Würgler audun.wurgler@nionett.no
Kontaktlærer gul gruppe Fredrik Lindsøe fredrik.lindsøe@nionett.no
Kontaktlærer gul gruppe Torill Alsos torill.alsos@nionett.no
Kontaktlærer gul gruppe, spesialpedagog Miriam Berge miriam.berge@nionett.no
Kontaktlærer rød gruppe Jan-Petter Hammersland jan-petter.hammersland@nionett.no
Kontaktlærer rød gruppe, faglærer blå gruppe og ungdomstrinn Stian Lien stian.lien@nionett.no
Kontaktlærer ungdomstrinn, faglærer blå gruppe og ungdomstrinn Marit Løkke marit.loekke@nionett.no
Kontorleder Mona Synnøve Hvattum mona.hvattum@nionett.no
Medarbeider barnetrinnet Natalia Huste natalia.huste@nionett.no
Medarbeider barnetrinnet og SFO, SFO-administrasjon Guy Huste guy.huste@nionett.no
Medarbeider SFO Ylva Morley ylva.morley@nionett.no
Medarbeider SFO Heidi Jones heidi.jones@nionett.no
Medarbeider SFO Nikola Almenningen nikola.almenningen@nionett.no
Rådgiver kontaktlærer og faglærer ungdomstrinn Morgan Hellum morgan.hellum@nionett.no
Renholder Farouk Sserwaniko farouk.sserwaniko@nionett.no
Sosiallærer og faglærer barnetrinn Martin Johannessen martin.johannessen@nionett.no
Sosiallærer og faglærer blå gruppe og ungdomstrinn Aksel Westlund aksel.westlund@nionett.no
Spesialpedagog Michael Ballo michael.ballo@nionett.no
Spesialpedagogisk rådgiver Ingvild Wang ingvild.wang@nionett.no
Spesialpedagogisk undervisning Patricia Tzika patricia.tzika@nionett.no
Vaktmester og medarbeider på barnetrinn og SFO Trond Jakobsen trond.jakobsen@nionett.no

 

 

Til ansattsiden